وبلاگ

تهویه بام در نمایشگاه بین المللی تاسیسات 2020

تهویه بام در نمایشگاه بین المللی تاسیسات 2020

نمایشگاه بین المللی تاسیسات 200 در نیمه دوم سال در تهران برگزار شد. تهویه بام به عنوان شرکتی که انواع مختلف دستگاه های تهویه مطبوع را به فروش می رساند و تیم اجرائی برای نصب و راه اندازی آنها را دارد در این نمایشگاه حضور بهم رسانید.

تهویه مطبوع چیست؟

تهویه مطبوع چیست؟

تهویه مطبوع به مجموعه ای از فرایندها اطلاق می گردد که روی هوای محیط بکار گرفته می شود تا آن را به شرایط معین دما،رطوبت و پاکیزگی برساند. تهویه مطبوع که شاخه مهمی در علم مکانیک می باشد برای بسیاری از محیط های مسکونی، تجاری، صنعتی، مراکز بهداشتی و غیره امری مهم و اجتناب ناپذیر است.

انواع و کاربرد کمپرسورها

انواع و کاربرد کمپرسورها

کمپرسور وسیله ای مکانیکی است که فشار گاز را با کاهش حجم آن افزایش می دهد. کمپرسور هوا نوع خاصی از کمپرسور گاز است. کمپرسورها مشابه پمپ ها هستند: هر دو فشار را روی مایعات افزایش می دهند و هر دو می توانند سیال را از طریق یک لوله منتقل کنند.

رطوبت چیست؟

رطوبت چیست؟

رطوبت به میزان بخار آب موجود در هواگفته می شود. رطوبت صورتهای مختلفی دارد که از مهمترین آنها رطوبت نسبی می باشد. در این مطلب به شرح اهمیت ویژه رطوبت نسبی و کنترل آن در صنایع مختلف پرداخته شده است:

انواع هواساز

انواع هواساز

دستگاه های هواساز برای تصفیه هوا، سرمایش و گرمایش و ضدعفونی هوا کاربرد دارند. در این مطلب به معرفی اجمالی انواع هواسازها پرداخته ایم.

تهویه بام در نمایشگاه تاسیسات سال 98

تهویه بام در نمایشگاه تاسیسات سال 98

تهویه بام به عنوان برند معتبر در زمینه تجهیزات و دستگاه های تهویه مطبوع در نمایشگاه تاسیسات سال 98 حضور یافت و مورد استقبال شرکتهای معتبر قرار گرفت.

کندانسور و انواع آن

کندانسور و انواع آن

در این مطلب به تعریف و بررسی انواع کندانسورها پرداخته ایم. از آنجا که کنداسور یکی از اجزای اصلی سیکل تبرید در چیلر و دیگر دستگاه های تهویه مطبوع می باشد، آشنایی با نحوه کار کندانسورها خالی از لطف نیست.

تهویه بام در نمایشگاه بین المللی ساختمان 2020

تهویه بام در نمایشگاه بین المللی ساختمان 2020

تهویه بام در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال 2020 به عنوان برند معتبر دستگاههای تهویه مطبوع با کیفیت عالی، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش عالی حضور یافت و مورد استقبال چشمگیر هیئت های بازرگانی از کشورهای مختلف قرار گرفت.

انواع فن کویل ها

انواع فن کویل ها

آخرین جزء از یک سیستم تهویه مطبوع دستگاه فن کویل می باشد. در این مطلب قصد داریم به معرفی و شرح انواع فن کویل ها بپردازیم.

بررسی چیلرهای تراکمی

بررسی چیلرهای تراکمی

در این مطلب به معرفی چیلرها و بررسی و مقایسه انواع چیلرهای تراکمی پرداخته ایم. چیلرهای تراکمی بر اساس سیکل تبرید عمل می کنند و شامل چهار جز اصلی کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور هستند.

نحوه کار چیلر تراکمی

نحوه کار چیلر تراکمی

عملکرد چیلر تراکمی بر اساس سرد کردن آب و پمپاژ آب سرد شده به واحدهای مورد نیاز است.اواپراتور به عنوان مبدل حرارتی دمای آب یا هوا را کاهش میدهد و این سیکل باعث سرد شدن واحدهای مد نظر نظیر نظیر ساختمان و ماشین آلات صنعتی میشود.

چیلر چیست؟

چیلر چیست؟

چیلر دستگاهی خنک کننده است که در آن از یک سیال در مدار بسته استفاده شده و بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار و یا جذبی سیال را خنک کرده و بوسیله مبدل های حرارتی، برودت را به صورت کنترل شده به محیط مشخص انتقال می دهد.

تهویه بام ارائه دهنده برترین تجهیزات تهویه مطبوع